Notikumu kalendārs

    Septembris    

Riebiņu novada bērniem būs nometne

06.07.2020, 18:54

 

Riebiņu novada dome šī gada maijā iesniedza projekta “Vasaras nometne bērniem “Veselā miesā – vesels gars”” pieteikumu Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” atklāta projektu pieteikumu konkursā NVO un pašvaldībām “Ģimenei draudzīgas vides veidošana”. Riebiņu novada dome ir saņēmusi iesniegtā projekta apstiprinājumu no Sabiedrības integrācijas fonda projekta īstenošanā.

 

Projekta mērķis ir noorganizēt vasaras nometni bērniem, tādejādi motivējot bērnus un jauniešus veidot draudzīgu vidi sev apkārt un sekmēt pozitīvu attieksmi sabiedrībā.

 

Projekta ietvaros tiks organizēta vasaras nometne “Veselā miesā – vesels gars” 25 Riebiņu novada daudzbērnu ģimeņu bērniem un maznodrošināto ģimeņu bērniem vecumā no 10 līdz 14 gadiem. Nometnes galvenās aktivitātes tiks vērstas uz veselīgu dzīvesveidu, izglītojošām, sportiskām nodarbībām un radošām aktivitātēm. Nometnes galvenais uzsvars tiks likts uz veselīgu un harmonisku dzīvesveidu, izmantojot bērnu jogas nodarbības, fiziskās aktivitātes, radošas un intelektuālas spēles, aktivitātes, kā arī nodrošināt bērniem interesantu atpūtu no ikdienas un mācībām. Nometnes norises laiks ir paredzēts jūlija beigās.

 

Projekta kopējās izmaksas ir EUR 6600,00, no tām Latvijas valsts budžeta finansējums ir EUR 4950.00, pašvaldības līdzfinansējums – EUR 1650.00. Sabiedrības integrācijas fonds ir finansējuma administrētājs.

 

Projekta īstenošana ir jāveic līdz 2020. gada 30. septembrim.

 

Attīstības un plānošanas daļa

Dalīties ar galeriju: