Notikumu kalendārs

    Janvāris    

“Pavasara kross ar Anitu Kažemāku” jau ceturto gadu pēc kārtas

14.05.2018, 12:46

 

Pie Riebiņu vidusskolas 12. maijā jau ceturto gadu pēc kārtas saulainos laika apstākļos pūlcējās skrējēji no visas Latvijas. Dalībnieku vidū gan lieli, gan mazi, gan iesācēji, gan jau profesionāli sportisti, bet jaunākajam skrējējam tikai 4.gadi. Kopumā trasē devās 99 dalībnieki.

 

 

Sacensību distances – 1000 m pašiem mazākajiem, 3000 m un garākā distance 6000 m. Liels prieks, ka vislielākais sacensību dalībnieku skaits bija 1000m distancē, jo tā ir mūsu topošā sporta paaudze.

 

Sacensību dalībnieki bija no tuvākiem un tālākiem novadiem un pagastiem: Preiļiem, Dagdas, Viļāniem, Feimaņiem, Silajāņiem, Rušonas, Sīļukalna, Jūrmalas, Drabešiem, Rīgas un, protams, no pašiem Riebiņiem. Sacensību dalībnieku pulku pirmo gadu bija papildinājuši sporta klubs “Ašais”, kas ir viens no Latvijas vadošajiem sporta klubiem jauniešiem.

 

Starts un finišs bija pie Riebiņu vidusskolas. Finišā katrs dalībnieks saņēma AS “Preiļu siers”  sieriņu “Mazulītis”, Venden ūdens pudeli un Riebiņu novada domes sarūpētos magnētiņus, kas tika personalizēti izveidoti priekš šīm sacensībām. Pēc skrējiena visi dalībnieki un arī atbalstītāji varēja pārbaudīt savu precizitāti Diskgolfā, bet ģimenes varēja pārbaudīt savus spēku orientēšanās disciplīnā pa Riebiņu ielām. Pēc sacensībām dalībnieki, pateicoties Riebiņu vidusskolas pavārei, varēja baudīt sarūpēto spēcinošo putru ar karstu tēju.

 

 

Visgaidītākais sacensību notikums – apbalvošana. Tika apbalvoti sportisti astoņās dažādās vecuma grupās.  Ātrākajiem sportistiem diplomi un dizainiski veidotas medaļas un balvas, kuras bija sarūpējuši: Riebiņu novada dome, Adidas Latvija, MySport veikals un Anita Kažemāka. Ātrākajiem dalībniekiem distanču kopvērtējumā Anita Kažemāka bija sarūpējusi naudas balvas papildus motivācijai. Tika noteikta viskuplākā un pārstāvētākā ģimene, kas tika apbalvota ar Guntara Ormaņa piemiņas balvu Šogad šo balvu saņēma Meluškānu ģimene no Riebiņiem.

 

 

Ar šī gada skrējiena sacensību rezultātiem var iepazīties pašvaldības vietnē http://riebini.lv/lv/jaunumi/sidemenu/nozares/sports/sacensibu-nolikumi un aplūkot fotogrāfijas http://riebini.lv/lv/jaunumi/sidemenu/foto-un-video-galerija/2018-gads1

 

Paldies Riebiņu novada domei un Rolandam Naglim, Riebiņu vidusskolai, Mārītei Pokšānei un viņas palīgu komandai, visiem tiesnešiem, sekretariātam, paldies atbalstītājiem: Adidas Latvija, MySport veikalam, Venden Latvija, A/S “Preiļu Siers”, Riebiņu novada domes kārtībniekiem par drošību.

 

Tiekamies arī 2019. gada pavasarī!

           

Ar cieņu,

Anita Kažemāka

Dalīties ar galeriju: