Notikumu kalendārs

    Janvāris    

Foruma lietošanas noteikumi

Riebiņu novada domes mājas lapas www.riebini.lv foruma lietošanas noteikumi

 

 1. Riebiņu novada domes foruma mērķis ir noskaidrot sabiedrības viedokli par pašvaldībā notiekošo, saņemt konstruktīvus priekšlikumus dažādu radušos problēmu risināšanā Riebiņu novadā.
 2. Pirms ziņojuma nosūtīšanas ieteicams pārlasīt un nepieciešamības gadījumā koriģēt tā saturu.
 3. Veidojot ierakstus forumā, jācenšas domu izklāstīt pēc iespējas skaidrāk un saprotamāk, kā arī jācenšas izvairīties no pārmērīgi daudz emocijzīmēm un frāzēm, kas neietver noteiktu domu/viedokli vai nepasaka neko saturīgu par aizsākto tēmu un ierakstiem tajā. Ierakstu saturīgumu un atbilstību tēmai izvērtē foruma administrācija/moderators, kas dzēš/pārvieto neatbilstošos ierakstus/tēmas.
 4. Foruma lietotājiem nepieciešams cienīt citus foruma dalībniekus arī tad, ja jūsu viedokļi ir atšķirīgi.
 5. Foruma tēmas tiek dzēstas pavisam, kad kopš pēdējā komentāra (kurš attiecas uz tēmu) pagājušas 2 nedēļas.
 6. Foruma tēmās, komentāros, kontaktinformācijā nav atļauts ievietot rupjus, cieņu aizskarošus vai draudus saturošus, nacionālu un rasu naidu kurinošus, neētiskus, pornogrāfiska rakstura, kā arī cita satura ziņojumus, kas pārkāpj LR likumus un normatīvos aktus
 7. Foruma sadaļu nedrīkst izmantot privātai sarakstei, sludinājumiem, reklāmai un antireklāmai, kā arī nav atļauts ievietot vienu un to pašu ziņojumu vairākkārt vai ievietot tēmai neatbilstošu ziņojumu.
 8. Ziņojums atspoguļo rakstītāja viedokli; tas var nesaskanēt ar portāla administrācijas viedokli.
 9. Foruma administrācija/moderators ir tiesīgs bloķēt lietotājus, kuri pārkāpj šos noteikumus, kā arī dzēst vai rediģēt ziņojumus, kas neatbilst šiem noteikumiem.
 10. Administrācijas lēmums par forumā ievietoto rakstu dzēšanu, lietotāju izraidīšanu vai viņu tiesību ierobežošanu, IP adreses bloķēšanu un par jebkādām citām izmaiņām ir galējs un neapstrīdams.
 11. IP adrese, no kuras rakstīts komentārs, ir zināma lapas administratoram, taču tā netiek sniegta trešajām personām (izņemot gadījumus, kad tiek ierosināta lieta un to lūdz valsts policijas pārvalde ar rakstisku iesniegumu).
 12. Konfliktu risināšana ar administratoru notiek ar privāto ziņojumu palīdzību.
 13. Šo noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības par izdarītajiem pārkāpumiem.